Mędłów

Strona Społeczności Lokalnej - www.medlow.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ogłoszenia parafialne z dnia 20.04.2014

Email Drukuj PDF

Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy radosną Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Porządek Mszy św.: 6.00 i 11.30 w Turowie; w Okrzeszycach o godz. 10.00.

Jutro w Poniedziałek Wielkanocny niedzielny porządek Mszy Św. /8.30 i 11.30 w Turowie; w Okrzeszycach o godz. 10.00/ Tradycyjnie już zbierać będziemy ofiary na rzecz Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Usłyszymy też list Ks. Rektora PWT.

Za tydzień w II-ą Niedzielę Wielkanocną radować się będziemy Uroczystością Kanonizacji bł. Jana Pawła II. Mamy wciąż w kościele Kanonizacyjną Iskrę Miłosierdzia – zapaloną od ognia płonącego w łagiewnickiej kaplicy adoracji. W ciągu tego tygodnia będzie można jeszcze to światło podejmować do naszych domów.

Ogłoszenia parafialne z dnia 13.04.2014

Email Drukuj PDF

Niedziela Palmowa

Przeżywamy Niedzielę Palmową. Na Mszach św. święcimy palmy. Dziś przynosimy do kościoła skarbonki jałmużny wielkopostnej. W tę drugą niedzielę kwietnia dziękuję za ofiary na tacę wspierające cele gospodarcze w naszej Parafii.

Dzisiaj na godz. 18.00, z delegacją naszej Parafii, wybieramy się na Mszę św. do dekanalnego kościoła we Wrocławiu – Brochowie, aby podjąć Kanonizacyjną Iskrę Miłosierdzia – zapaloną od ognia płonącego w łagiewnickiej kaplicy adoracji. Podczas nabożeństw i modlitw w Wielkim Tygodniu iskra ta zostanie przekazana osobom, pragnącym zabrać ją do swoich domów (proszę przynieść w tym celu do kościoła lampiony!).

Uchwała 2/2014

Email Drukuj PDF

Zebranie wiejskie wsi Mędłów w dniu 05.04.2014 podjęto uchwałę o budowie ekranów dźwiękoszczelnych przy autostradzie na odcinku miejscowości Mędłów. Za uchwałą głosowało 23 osoby - wszyscy obecni na zebraniu. Uchwała została zatwierdzona.

Uchwała 1/2014

Email Drukuj PDF

Zebranie wiejskie wsi Mędłów w dniu 05.04.2014 podjęto uchwałę o budowie przystanku kolejowego przy wsi Mędłów linii Strzelin-Wrocław. Za uchwałą głosowało 23 osoby - wszyscy obecni na zebraniu. Uchwała została zatwierdzona.

REKOLEKCJE WIELKPOSTNE

Email Drukuj PDF

W PARAFII p.w. Narodzenia NMP w TUROWIE:

06 – 09 IV 2014 r.

Rekolekcje prowadzi Ks. mgr Andrzej SIEMIŃSKI CM

Misjonarz Afryki, obecnie Kapelan w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu

Strona 1 z 43