Mędłów

Strona Społeczności Lokalnej - www.medlow.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ogłoszenia parafialne z 31.08.2014

Email Drukuj PDF

XXII Niedziela w ciągu roku

Rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Zapraszam szczególnie uczniów i ich rodziców, by w najbliższy I piątek miesiąca uczestniczyli w spowiedzi /od godziny 16-ej/ i Mszy św. z tej okazji o godz. 17.00! Życzę wszystkim uczniom i nauczycielom opieki Bożej, ale i współpracy z łaską Bożą dla osiągnięcia oczekiwanych owoców pracy w tym, co przed nami. W piątek na godz. 17.00 zapraszam na Mszę św. wszystkich uczniów z przyborami szkolnymi, które poświęcę i tak we wspólnocie naszej Parafii poprosimy o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym. Po wieczornej Mszy św. w piątek w kościele odbędzie się spotkanie Służby Ołtarza.

Za tydzień, w pierwszą niedzielę września i nasz Odpust Parafialny, nie uczynimy zmiany Tajemnic Żywego Różańca. Przeniesiemy to na niedzielę następną.

Ogłoszenia parafialne z 24.08.2014

Email Drukuj PDF

XXI Niedziela w ciągu roku

Przeżywamy XXI Niedzielę w ciągu roku. Czynimy to w duchu solidarności z naszymi braćmi i siostrami na Bliskim Wschodzie.

We wtorek Uroczystość NMP Częstochowskiej, zapraszam na Msze Św. w Turowie o godz. 9.00 i o godz. 18.00.

Kończą się wakacje – dzieci, młodzież i nauczyciele wracają do szkół. Życzę wszystkim szczęśliwych powrotów do domów.

Ogłoszenia parafialne z dnia 17.08.2014

Email Drukuj PDF

XX Niedziela w ciągu roku.

Przeżywamy XX Niedzielę w ciągu roku. W najbliższym tygodniu, tu w Turowie, nie będzie Mszy Św. od poniedziałku do piątku. W pilnych sprawach proszę się kontaktować z Panią Kościelną Beatą. Dzisiaj czynimy letnią zbiórkę ofiar na rzecz Misji.

Odczyt liczników wody 18.08.2014

Email Drukuj PDF
W dniu 18.08.2014r.będzie odczyt liczników od wody.
W razie nieobecności prosimy o pozostawienie odczytu na kartce na drzwiach lub na skrzynce
Z góry dziękuje
Inkasent

 

Ogłoszenia z 10.08.2014

Email Drukuj PDF

Przeżywamy XIX Niedzielę w ciągu roku.

Z głębi serca dziękuję za złożone dziś ofiary, które wspomogą sprawy gospodarcze w naszej Parafii. Wyrażam serdeczną wdzięczność za wsparcie i każde dobro uczynione w minionym tygodniu! W następną niedzielę uczynimy letnią zbiórkę ofiar na rzecz Misji Świętych. W czwartek przeżyjemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to jednocześnie odpust w kaplicy w Okrzeszycach. Świątecznej Mszy św. o godz. 13.00 /nie będzie tam Mszy św. o godz. 10.00!/ przewodniczyć będzie i homilię wygłosi Ks. Kanonik Tomasz Zając – proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Świdnicy. Wszystkich naszych Parafian zapraszam do udziału w tej Uroczystości! W tym dniu zbierać będziemy ofiary przeznaczone na odbudowę kościołów w naszej Archidiecezji.

Na zakończenie Mszy św. w tę Uroczystość dokonam błogosławieństwa ziół i kwiatów.

Strona 1 z 48